Флористичний дріт

Ми є першими і єдиними в Україні виробниками флористичного (герберного дроту).

 

 

Флористичний дріт застосовується для створення квітів, гілок, складання квіткових букетів і композицій, біжутерії і т.п.

 

Дріт для створення квітів може бути будь-якого кольору, але найпоширеніші – зелений, білий, коричневий. Ви з легкістю можете вибрати дріт будь-якого кольору, діаметру під ваші індивідуальні потреби.

Флористическая проволока купить
Флористическая проволока купить

Флористичний дріт ми робимо двох видів

 

Перший вид –це дріт саме флористичний, тобто обгорнутий папером, що запобігає окисленню при контакті з харчовими продуктами і зісковзування квітів. Він чудово гнеться, таким чином даючи можливість надавати стеблу потрібний вигин. Дріт використовують в якості основи, на яку можна натягувати тканини, м’який фетр, папір, нитки іінше. Також дріт може використовуватися в карнавальних костюмах і головних уборах, за рахунок його тканина не падає, тримає задану форму і об’єм. До неї дуже легко приклеїти як глину, холодний фарфор, так і фоаміран або тканину.

 

Другий вид дроту, який використовується як в звичайній флористиці, так і при виготовленні квітів з різних матеріалів – це герберний дріт, звичайний сталевий дріт, пофарбований в натуральний зелений відтінок.

Флористическая проволока купить
Флористическая проволока купить

Знаючи, який метал в основі дроту, ви можете дати оцінку гнучкості і жорсткості майбутніх дротяних конструкцій для створення тієї чи іншої композиції.

 

Основною характеристикою для дроту є його діаметр, який вимірюється в міліметрах (мм).

Кожен з перерахованих вище виробів має свою сферу застосування
і саме в ній надає максимальну зручність користувачеві

 

 

Дріт може бути нарізаний по 30-80 см в будь-якій фасовці
Все залежить від ваших індивідуальних побажань!

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form