Трьохвимірне згинання дроту (3Д згинання)

 

 

Сфера застосування дроту розширюється по всьому світу. Компанія «Метиз Бровари» розширила свої можливості згинальним верстатом дроту, який може задовольнити потреби Вашого підприємства з найвигіднішими умовами.

3д гибка проволоки
3д гибка проволоки

Нове обладнання забезпечує повністю автоматичну роботу. Випрямлення заготовки відбувається в один захід, з постійною швидкістю, без проміжних зупинок, що забезпечує високоточне випрямлення і повторюваність згинання. Верстат здатний автоматично і безпечно скорегувати програму обробки за допомогою пошуку в базі даних раніше проведеної роботи, що дозволяє гарантувати правильність обробки, починаючи з першої деталі.

 

Перелік виробів, які можна виготовити за допомогою трьохвимірного згинання дроту, не обмежений. Це можуть бути предмети практичного призначення: анкери, рамки, каркаси для абажурів, гачки, пружини, кільця і ще десятки найменувань. Ви без проблем знайдете багато з них у себе вдома або в офісі, хоча раніше просто не звертали на них уваги.

3D гибка

Ми допоможемо Вам вирішити будь-яку технічну задачу по трьохвимірному згинанню дроту. Наші фахівці проконсультують Вас і ми
виконаємо замовлення в найкоротші терміни!

Готові вироби ми можемо покрити порошковою фарбою або полімером!

Велика палітра кольорів!

Будемо раді співпраці!

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form