Алюмінієвий дріт

 

 

У порівнянні з іншими видами аналогічних виробів, алюмінієвий дріт має багато переваг. Матеріал стійкий до корозії, тому його застосовують там, де об’єкти контактують з водою. Технічний алюміній легко піддається обробці. Він володіє електро- і теплопровідністю. Метал безпечний у використанні, так як відповідає необхідним санітарно-технічним вимогам.

Алюминиевая проволока
Алюминиевая проволока

Для зварювання деталей, виконаних з алюмінію і сплавів на його основі, використовується алюмінієвий дріт, за допомогою якого також виконується наплавка заготовок з даного металу. Всі роботи з використанням такого дроту здійснюються в середовищі захисного газу, в якості якого найчастіше застосовується аргон. Алюмінієвий зварювальний дріт, якщо він підібраний правильно, здатний забезпечити високу якість і надійність формування зварного шва, стабільність його механічних характеристик.

 

Головні споживачі алюмінієвого дроту – судно-, авіа-, вагоно-, машино- і автомобілебудівні підприємства, а також організації, які займаються промисловим і житловим будівництвом.

Існує кілька основних марок такого дроту:

(Алюмінієвий дріт для прокладки електромереж випускається з круглим перетином різного діаметру.)

 

 

 

АМ
м’який

АПТ
напівтвердий

АТ
твердий

АТп
твердий підвищеної міцності

Кожен з цих видів дроту має свою сферу застосування, яка обумовлена ​​властивостями виробів і особливостями експлуатації електромереж.

 

Також дріт використовують для виготовлення декоративних предметів, сувенірів, прикрас, які можуть бути окремими речами або частиною інтер’єру. Плетіння із дроту є сучасним видом творчості.

 

Довгомірний матеріал знайшов застосування в ландшафтному дизайні, при виготовленні альтанок, лавок, огорож.

 

 

Дріт з алюмінію володіє унікальними технічними характеристиками:

це багатофункціональний метал, який допомагає
реалізувати інноваційні проекти в науці і техніці

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form