Провід ПНСВ

 

 

ПНСВ – провід для прогріву бетону, застосовується для прогріву бетону в умовах затвердіння, що відбувається при низьких температурах. Він використовується для підлогових нагрівачів з напругою змінного струму до 380В або постійного струму до 1000 В.

Провод ПНСВ
Провод ПНСВ

Розшифровка кабелю ПНСВ:

 

П – Провід

Н – Нагрівальний

С – Жила – сталева, однодротова, круглої форми

В – Ізоляція з полівінілхлоридного пластикату

Провод ПНСВ
Провод ПНСВ

При температурі нижче 5 ° С (бетон) виникає необхідність прогрівати бетон. В даний момент, технологія зимового бетонування ґрунтується на використанні технологій прогріву бетону і його наступного витримування до досягнення критичної і разпалубочної міцності по відповідним нормам.

Така процедура є, по суті, ресурсозберігаючою, так як за допомогою додаткових енерговитрат, існують можливості для скорочення часу будівництва; ефективного використання ресурсів праці і устаткування. Крім цього можна взагалі виключити таке явище, як замерзання бетону в ранньому віці і є можливість гарантувати високу якість, необхідну для зведення конструкції.

Властивості провода ПНСВ:

 

Провід стійки до зміни температури навколишнього середовищавід -60°до +50°С
Максимально допустима температура експлуатації+80°С
Прокладка проводів повинна проводитися при температурі навколишнього середовищане нижче -15 ° С
Радіус вигину проводів при монтажі повинен бутине менше 5 зовнішніх діаметрів
Мінімальний радіус вигину25 мм
Змонтовані дроти не повинні перетинатися або торкатися один до одного, відстань між проводами повинно бутине менше 15 мм
Режим роботи проводів повторно-короткочасний або тривалий

Провід стійки до впливу води і 20-ти відсоткового водного розчину кухонної солі або 30-ти процентного розчину лугів Са (ОН) 2 або NaOH.

 

Допускається виготовлення нагрівальних секцій з 2-3 відрізків проводів, при цьому з’єднання струмопровідних жил відрізків може здійснюватися будь-яким способом, що забезпечує якість з’єднання.

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form