Дріт плющений

 

 

Ми є виробниками плющеного дроту з низьковуглецевої сталі. Плющеним дротом називають вузьку металеву смугу з співвідношенням ширини b до товщини h 1,3-20 (а іноді і більше), отриману з круглого дроту шляхом зміни його поперечного перерізу від круглого до прямокутного обтисненням перпендикулярно до поздовжньої осі. В результаті обтиску кромки стрічки стають закругленними.

проволока плющенная
проволока плющенная

Плющену стрічку виготовляють в дедалі більшій кількості, так як постійно розширються галузі її застосування та потреба в ній збільшується. Це пояснюється перевагами способу її виготовлення в порівнянні зі звичайною прокаткою стрічки такого ж типу з плоскої заготовки і поздовжньої різкою широкої полоси на вузькі, а також високими якісними характеристиками плющеной стрічки.

 

Плющеням можна отримувати сталеву стрічку практично будь-якої товщіни в межах від 0,01 мм до 10 мм (а звичайної холодної прокаткою на сучасних смугових станах – товщиною не більше 8 мм) і як завгодно малої ширини (максимальна ширина її в даний час не перевищує 30 мм). Стрічку ж шириною менше 5 мм поздовжньою різкою широкої смуги на вузькі смуги виготовити важко.

плющенная проволока
плющенная проволока

З плющеної стрічки виготовляють пружини для автотракторної та авіаційної промисловості, приладобудування, машинобудування. Її використовують в якості матеріалу для виготовлення приладів, втулок мото-велоцепів, роликів, підшипників, каркасів для м’яких меблів.

Прикладом вдалого використання плющеной стрічки може служити застосування стрічки для поршневих кілець автомобільних і тракторних двигунів. Кільця з такої стрічки забезпечують рівномірне змазування стінок циліндра, значно зменшують витрата масла і палива. Застосування сталевих поршневих кілець замість чавунних дозволило значно підвищити довговічність деталей циліндро-поршневої групи двигунів, спростити і повністю автоматизувати технологічний процес виготовлення кілець, ліквідувати трудомістке ливарне виробництво.

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form