Колючий дріт

Наше виробництво успішно випускає такі вироби як:
колючий дріт і дріт єгоза різних видів.

 

 

Колючий дріт – це сталевий оцинкований або не оцинкований дріт, на який надіті відрізки цього ж дроту, які звиті в дві пружини, протягнуті одна в одну. Здвоєні колючки розташовуються кожні 3-15 см. Щоб колючки не ковзали по дроту на місці їх розташування наноситься тиснення.

Проволока колючая купить
Проволока колючая купить

Колючий дріт призначений для огородження території, яку необхідно захистити від проникнення небажаних суб’єктів. Хоча з моменту винаходу колючого дроту пройшло більше сотні років, його конструкція і область застосування за цей час не дуже змінилися. Незважаючи на таку довгу історію застосування, колючий дріт і по сей день є одним з найбільш дешевих, але досить ефективних засобів захисту території різних об’єктів.

колючая проволока от производителя колючая проволока от производителя
Колючий дріт (колюча стрічка). Купити колючий дріт для огорожі | Метиз Бровари Колючий дріт (колюча стрічка). Купити колючий дріт для огорожі | Метиз Бровари
колючая проволока колючая проволока

Армована колюча стрічка, або колючий дріт Єгоза, є сучасним аналогом звичайного колючого дроту, більш досконалим за конструкцією і переважаючим свій прототип практично за всіма параметрами. Хоча звичайний колючий дріт досить добре виконує завдання охорони території об’єктів, в даний час він не може гарантувати надійний захист. Для надійного захисту власності найбільш ефективним є використання колючого дроту Єгоза і загороджень різного типу, в конструкції яких використана армована колюча стрічка Егоза.

 

Основа Єгози, на відміну від звичайного колючого дроту, являє собою сердечник зі сталевого дроту. Як правило, використовується оцинкований канатний дріт з високовуглецевої сталі. Мінімально допустимий діаметр дроту в якості основи – 2,5 мм. На дротяну основу закріплюється методом обтиску колюча стрічка, виготовлена з оцинкованого металу товщиною 0,5-0,6 мм. Шипи, на колючій стрічці, виконані з такого матеріалу поєднують в собі одночасно достатню пружність і гостроту. Залежно від призначення АКС шипи можуть мати різну довжину, форму і інтервал. Захисні і експлуатаційні характеристики армованої колючої стрічки безпосередньо залежать від використовуваних матеріалів.

Залиште заявку
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Icon Form